November 30-án (vasárnap) immáron ötödik alkalommal rendezték meg Balassagyarmaton a Palóc Cross eBIKE.hu Kupát és Príbeli István emlékversenyt. A megmérettetésen részt vett a bátonyterenyei Varga Dániel Bence is, aki kategóriájában most is felállhatott a dobogó legfelső fokára.

Balassagyarmat. -A Szabó Lőrinc Általános Iskola mögött volt a rajt és a cél is, tehát innen indultunk és ide is érkeztünk meg. Mintegy 2700 métert kellett megtennünk, körönként 15 méteres szintemelkedéssel bíró, zárt pályán, ahol változatosan követték egymást a különböző szekciók: akadt benne hosszú egyenes, visszafordító, csiga, és homokágy is. A talaj szintén változó volt, hol földút, hol pedig erdei ösvény. Szerencsére nem volt nagy sár, tehát viszonylag könnyen tudtuk teljesíteni a különféle szakaszokat- mondta híradónknak a bátonyterenyei Varga Dániel Bence, aki hozzátette azt is: mint minden győzelmének, ennek is nagyon örül, sőt már most készül a két múlva megrendezésre kerülő kecskeméti versenyre.

A sportoló egyébként az oklevél és az érem mellett, ajándékutalványt is átvehetett.